Chcete mať spoľahlivé
a vysoko funkčné IT prostredie?

Vyberte si z našich flexibilných variant IT služieb!

Zmluvný IT servis podľa vašich potrieb. Súčasťou služby správa IT je aj správa počítačov, správa serverov a správa siete. Vy si určíte, o ktoré časti sa máme postarať.

Používame vysokú mieru aizácie IT procesov a najmodernejšie technológie zo sveta IT. To pre vás zabezpečuje vysokú pridanú hodnotu za výhodnú cenu.

správa IT pre firmy
a kancelárie.

Vďaka našej správe IT získate spoľahlivé manažované IT prostredie, na ktoré sa môžete spoľahnúť každý deň. Správa IT zahŕňajú službu užívateľskej podpory-helpdesk, dohľad nad správou serverov, správy počítačov, správy počítačovej siete a správy tlačiarni podľa potrieb vašej spoločnosti. Odporučíme a dodáme správne počítače a ďalšie zariadenia pre podnikanie.

Samozrejmosťou súčasťou našej správy IT je aj základná bezpečnostná kontrola a zabezpečenie, ktoré vás ochráni pred kybernetickými útokmi, firewall, antivírusový program, zálohovanie na bezpečné miesto, denná inštalácie bezpečnostných aktualizácii a ochrana pred nebezpečnými webovými stránkami.

Jadrom našej správy IT je vysoká štandardizácia, bezpečnosť a funkčnosť všetkých systémov s pravidelnou kontrolou Vašich serverov, počítačov a ostatných periféríí Vašej siete.

K službe správy IT poskytujeme rôzne doplnkové služby podľa vašej potreby ako je zálohovanie dát a aplikácií, cloudové VPN, prepojenie pobočiek a mnohé ďalšie. Informujte sa na možnosti správy IT pre vašu spoločnosť.

Správa IT – Zmluvný IT servis

Cena správy IT je nastavená tak, aby ju vysoko prevažovala cena vašich dát, ochrana pred nechcenými výpadkami alebo ochrana pred stratou dát.

Ponúkame flexibilné možnosti správy IT podľa potrieb vašej spoločnosti.

Pre zmluvných klientov poskytujeme garancie a vysokú mieru podpory na dosiahnutie požadovaných výsledkov, podporu 24/7.

správa IT od ntsystems ako služba (ITaaS).

Správa IT s ntsystems je vaša cesta ako profesionálne manažovať vaše počítače, servery, siete, dáta a plánovať rozvoj s tým ako rastie vaša firma.

Zabezpečíme pre vás všetky úkony spojené s používaním vašich IT prostriedkov. Pracujeme ako vaše IT oddelenie za zlomok ceny odborníka. Vždy sa máte na koho obrátiť. Smerujete na nás všetky vaše požiadavky ohľadom počítačov, sietí, tlačiarní, pripojenia a my vám ich riešime. K dispozícii máte profesionálnych odborníkov.

Potrebujete si nás vyskúšať pred tým ako s nami uzavriete zmluvu? Alebo potrebujete okamžitú IT pomoc? Využite naše jednorazové služby opravy.

Našu kvalitu, vysoké štandardy, bezpečnosť a rýchlosť, vieme pretaviť do skvelých služieb opravy a údržby bez nutnosti zmluvného servisu. Radi pomôžeme aj Vám. IT pomoc pre všetky firmy, domáce kancelárie.

čo záhŕňa správa IT?

  • Pravidelné kontroly, údržba servera a počítačov na Vašom pracovisku
  • pravidelná kontrola voči škodlivému software a zabezpečenie Vašej IT siete a počítačov
  • aktualizovanie operačných systémov a Vašeho software
  • odstraňovanie porúch a problémov na počítačoch a zariadeniach
  • nastavovanie a konfigurácia, počítačov, tlačiarní, routerov a ostatných zariadení
  • pravidelné zálohovanie Vašich dát, a kontrola Vašich záloh
  • help-desk poradenstvo ohľadne používania aplikácií a programového vybavenia
  • možnosť nastaviť Vašim zamestnancom pripojenie na prácu z domu
  • podpora 24/7 pre zmluvných partnerov